Regulator dwutlenku węgla CO2 Comet H5321
Regulator dwutlenku węgla CO2 Comet H5321
Regulator CO2 Comet H5321
Regulator dwutlenku węgla CO2 Comet H5321
Regulator dwutlenku węgla CO2 Comet H5321
Regulator CO2 Comet H5321

Regulator dwutlenku węgla CO2 Comet H5321

H5321
Produkt na zamówienie
3 676,30 zł
Netto
4 521,85 zł Brutto

Regulator dwutlenku węgla CO2 z sondą na kablu (0 ... 10000 ppm) i wyjściem RS232.

 

Regulator stężenia CO2 (dwutlenek węgla, czad) Comet H5321 z wyjściem RS232 i 2 wyjściami przekaźnikowymi. H5321 posiada zewnętrzną sondę na kablu. Opcjonalna długość kabla 1 m, 2 m lub 4 m. Regulator służy do kontrolowania stężenia CO2 w powietrzu w pomieszczeniach w których przebywają ludzie.

Regulator posiada 2 wyjścia przekaźnikowe (alarmu lub kontrola zewnętrznych urządzeń). Na każdym wyjściu przekaźnikowym można ustawić histerezę, opóźnienia oraz alarm akustyczny.

Parametry można ustawiać z klawiatury regulatora lub z oprogramowania komputera. Regulator jest wyposażony w dwuliniowy wyświetlacz. Wyświetlacz można wyłączyć. Do połączenia z komputerem wymagany jest kabel MP006 (patrz: Akcesoria i sondy).Bezpłatne oprogramowanie TSensor do konfiguracji regulatora - POBIERZFunkcje/cechy:

  • Wyjście RS232
  • Wyświetlacz dwuliniowy
  • 2 wyjścia przekaźnikowe - możliwość ustawienia opóźnienia, histerezy oraz alarmu akustycznego
  • Parametry ustawiane z klawiatury urządzenia lub oprogramowania komputera
Dane techniczne:

Konstrukcja: zewnętrzna sonda CO2
Zakres pomiaru CO2: 0 ... 10000 ppm
Dokładność pomiaru CO2: ±(100 ppm + 5% odczytu) w 25°C i 1013 hPa
Zakres temperatury pracy: -30 ... +60°C
Szybkość komunikacji: 110 do 115200 Bd
Protokół komunikacyjny: ModBus RTU lub protokół kompatybilny Advantech ADAM
Alarm dźwiękowy: wbudowany, przełączalny
Maksymalne napięcie, natężenie i moc wyjścia przekaźnikowego: 50 V, 2 A, 6 0VA
Zasilanie: 9 to 30 VDC, zużycie mocy w przybliżeniu 1 W
Wyjście: RS232 i 2 wyjścia przekaźnikowe
Materiał obudowy: ABS
Długość kabla: opcjonalnie, 1 m, 2 m lub 4 m
Wymiary obudowy: 136 x 150 x 45 mm
Waga: 440 g, kabel 1 m
Stopień ochrony: IP 65
Producent: Comet
Kraj pochodzenia: Czechy
Gwarancja: 36 miesięcyCena zawiera:

  • Regulator CO2 H5321
  • Certyfikat kalibracji producenta

Wiodący producent mierników temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, przetworników dwutlenku węgla CO2, rejestratorów danych, systemów monitoringu, systemów akwizycji danych, termometrów, higrometrów, barometrów. Oferta firmy obejmuje systemy akwizycji danych, przetworniki wilgotności, temperatury, CO2 oraz przenośne termometry, higrometry, barometry, mierniki CO2. Przyrządy są przeznaczone do dokładnych pomiarów i monitorowania warunków środowiskowych.

COMET SYSTEM to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie monitoringu i automatyki przemysłowej. Ich produkty i usługi pomagają klientom w różnych sektorach prowadzić efektywniejsze i bezpieczniejsze operacje, optymalizować wydajność i oszczędzać koszty. Siedziba główna firmy mieści się w Czechach. Wszystkie przyrządy są dostarczane z dołączonym identyfikowalnym certyfikatem kalibracji z deklarowaną identyfikowalnością metrologiczną etalonów w oparciu o wymagania normy EN ISO/IEC 17025.Firma oferuje szeroki zakres produktów, które obejmują:Systemy monitoringu: COMET dostarcza zaawansowane systemy monitoringu, które umożliwiają ścisłą kontrolę i zdalne monitorowanie różnych parametrów i procesów w czasie rzeczywistym. Mogą obejmować monitoring temperatury, wilgotności, ciśnienia, jakości powietrza, poziomu wody, jakości wody i innych czynników związanych z bezpieczeństwem i efektywnością. Dostępne są rozwiązania:
Przewodowe (kliknij w obrazek po więcej info)

Somet system - systemy przewodowe

Bezprzewodowe z wykorzystaniem GSM (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem WiFi (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet systems - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem SigFox (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - system wykorzytstujacy SigfoxUrządzenia pomiarowe: COMET oferuje różnego rodzaju urządzenia pomiarowe, takie jak czujniki temperatury, czujniki wilgotności, czujniki ciśnienia, czujniki przepływu, czujniki poziomu i wiele innych. Są one projektowane i produkowane z myślą o wysokiej precyzji, niezawodności i łatwości integracji z innymi systemami.Przetworniki i rejestratory: COMET dostarcza również przetworniki i rejestratory danych, które umożliwiają zbieranie, zapisywanie i analizowanie danych z różnych źródeł. Pozwalają one na kompleksowe zarządzanie danymi i automatyzację procesów.Oprogramowanie: Firma COMET opracowuje oprogramowanie, które wspiera zarządzanie danymi i procesami monitoringu. Oferuje intuicyjne interfejsy, zaawansowane narzędzia analizy danych i funkcje raportowania, które pomagają użytkownikom w wykorzystaniu zgromadzonych informacji w celu podejmowania lepszych decyzji.Firma COMET ma bogate doświadczenie w branży i cieszy się reputacją niezawodnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań. Ich produkty są stosowane w różnych sektorach, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny, chemiczny, energetyczny, budownictwo, transport i wiele innych. Współpracują z klientami na całym świecie, dostarczając im rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.