Higrometr elektroniczny HD2301.0
Higrometr profesjonalny Senseca Delta OHM HD2301.0
Higrometr profesjonalny Senseca Delta OHM HD2301.0
Higrometr elektroniczny HD2301.0
Higrometr profesjonalny Senseca Delta OHM HD2301.0
Higrometr profesjonalny Senseca Delta OHM HD2301.0

Higrometr profesjonalny Senseca Delta OHM HD2301.0

HD2301.0
Produkt na zamówienie
931,20 zł
Netto
1 145,38 zł Brutto

Profesjonalny, dokładny higrometr elektroniczny, współpracujący z wieloma sondami wilgotności i temperatury.Uwaga! Sondy należy zamawiać osobno!

 

Higrometr profesjonalny Senseca Delta OHM HD2301.0 to profesjonalny miernik z dużym, czytelnym wyświetlaczem LCD służący do pomiaru temperatury oraz wilgotności względnej powietrza. Czujnikiem wilgotności jest kondensator z dielektrykiem wykonanym z polimeru o właściwościach higroskopijnych. Zmiana mierzonej wilgotności względnej powietrza, powoduje zmianę pojemności kondensatora.

Rozdzielczość
0.1% RH
Dokładność
±0.1°C

Senseca opracowuje i produkuje pełną gamę urządzeń meteorologicznych do pomiaru prędkości i kierunku wiatru, opadów, ciśnienia atmosferycznego, wilgotności, promieniowania, światła i temperatury.

Oprócz tego w portfolio firmy znajduje się również pełna gama bezprzewodowych systemów rejestratorów danych, a także profesjonalny sprzęt pomiarowy i kontrolny / nadajniki, czujniki, rejestratory i przenośne przyrządy do akustyki i wibracji, mikroklimatu, jakości powietrza-CO-CO2, analiza wody, wilgotność względna, prędkość powietrza, fotoradiometria, pomiary temperatury i ciśnienia.

1 stycznia 2024 r. GRUPA GHM wraz z pięcioma markami (Honsberg, Greisinger, Martens, Val.Co i Delta OHM) zostaje połączona w jedną firmę: Senseca. Senseca jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy GHM GROUP CORPORATE.

GMH GROUP jest liderem w technologii pomiarowej. Dzięki sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu w rozwoju i produkcji sprzętu zapewnia dostosowane procesy i rozwiązania do konkretnych zastosowań: pomiar poziomu, przepływu, ciśnienia, temperatury, przewodności i monitorowanie przemysłowe elektroniki dla inżynierii mechanicznej i instalacji, HVAC, przyrządów przenośnych i technologii ochrony środowiska. Grupa zarządza pięcioma innowacyjnymi spółkami (Honsberg, Greisinger, Martens, Val.Co i Delta OHM) i zatrudnia ponad 300 osób w pięciu zakładach produkcyjnych.

Brak opini

Funkcje/cechy:

  • pomiar temperatury i wilgotności powietrza
  • kalkulacja temperatury punktu rosy
  • pamięć wartości średniej/maksymalnej/minimalnej
  • funkcja wstrzymania wyniku pomiaru HOLD
  • czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD

Cena zawiera:

  • higrometr Senseca Delta OHM HD2301.0
  • walizkę z tworzywa
  • komplet baterii
  • instrukcję obsługi

Higrometr posiada 8-pinowe złącze DIN (męskie), umożliwiające podłączenie penetracyjnych, zanurzeniowych i kontaktowych sond temperatury. W naszej ofercie znajdą Państwo sondy zgodne z modułem SICRAM. W zależności od typu i dokładności sondy, zastosowano dwa rodzaje czujników temperatury: Pt100 i Pt1000. Termohigrometr HD2301.0 znajduje szerokie zastosowanie w chłodnictwie, klimatyzacji, przemyśle grzewczym, spożywczym, chemicznym itp.

Dane techniczne:

Parametry mierzone:temperatura (°C, °F), wilgotność powietrza (% RH)
Rozdzielczość:0,1°C / 0,1% RH
Temperatura powietrza:
Zakres pomiarowy:w zależności od sondy
Dokładność:±0,1°C + dokładność sondy
Dryft temperatury:0,1°C/rok
Wilgotność powietrza:
Zakres pomiarowy:0 ... 100%RH
Dokładność:±0,1%RH + dokładność sondy
Dryft wilgotności:0,1%RH/rok
Temperatura pracy:-5 ... 50°C
Temperatura przechowywania:-25 ... +65°C
Wyświetlacz:Wyświetlacz LCD, 2 linie
Zasilanie:bateryjne, 3 x 1,5 V AAA
Żywotność baterii:ok. 200 h
Wymiary:140 x 88 x 38 mm
Waga:160 g
Materiał obudowy:ABS
Stopień ochrony:IP67
Producent:Senseca Delta OHM
Kraj pochodzenia:Włochy
Gwarancja:24 miesiące

  Strona używa plików cookies.