Sonda temperatury i wilgotności HP3517TC3.2

Sonda temperatury i wilgotności HP3517TC3.2

HP3517TC3.2
Produkt na zamówienie
1 057,30 zł
Netto
1 300,48 zł Brutto

Kombinowana sonda temperatury i wilgotności o wysokiej dokładności RH, długość czujnika: 335 mm; kabel: 2 m; zakres: temp: -20…+80°C; RH: 0…100%. RH, dokład.: ± 1,5%RH (0..90%RH)/ ±2%RH (w pozostałym zakresie); złącze: żeńskie M12 4-biegunowe.

 

Kombinowany czujnik temperatury i wilgotności o wysokiej dokładności RH.

Długość czujnika: 335;

Kabel: 2 m;

Zakres: temp: -20…+80°C; RH: 0…100%. RH,

Dokładność: ±1,5%RH (0..90%RH)/ ±2%RH (w pozostałym zakresie);

Złącze: żeńskie M12 4-biegunowe.

Delta OHM opracowuje i produkuje pełną gamę urządzeń meteorologicznych do pomiaru prędkości i kierunku wiatru, opadów, ciśnienia atmosferycznego, wilgotności, promieniowania, światła i temperatury.

Oprócz tego w portfolio firmy znajduje się również pełna gama bezprzewodowych systemów rejestratorów danych, a także profesjonalny sprzęt pomiarowy i kontrolny / nadajniki, czujniki, rejestratory i przenośne przyrządy do akustyki i wibracji, mikroklimatu, jakości powietrza-CO-CO2, analiza wody, wilgotność względna, prędkość powietrza, fotoradiometria, pomiary temperatury i ciśnienia.

1 stycznia 2024 r. GRUPA GHM wraz z pięcioma markami (Honsberg, Greisinger, Martens, Val.Co i Delta OHM) zostaje połączona w jedną firmę: Senseca. Senseca jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy GHM GROUP CORPORATE.

GMH GROUP jest liderem w technologii pomiarowej. Dzięki sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu w rozwoju i produkcji sprzętu zapewnia dostosowane procesy i rozwiązania do konkretnych zastosowań: pomiar poziomu, przepływu, ciśnienia, temperatury, przewodności i monitorowanie przemysłowe elektroniki dla inżynierii mechanicznej i instalacji, HVAC, przyrządów przenośnych i technologii ochrony środowiska. Grupa zarządza pięcioma innowacyjnymi spółkami (Honsberg, Greisinger, Martens, Val.Co i Delta OHM) i zatrudnia ponad 300 osób w pięciu zakładach produkcyjnych.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.