• Nowość
Bramka CX5000 do bezprzewodowego przesyłania danych z rejestratorów InTemp
Bramka CX5000 - elementy
Bramka CX5000 - zasilacz
Bramka CX5000 - wejścia
Bramka CX5000 - ściana tylna
Bramka CX5000 do bezprzewodowego przesyłania danych z rejestratorów InTemp
Bramka CX5000 - elementy
Bramka CX5000 - zasilacz
Bramka CX5000 - wejścia
Bramka CX5000 - ściana tylna

Bramka Onset InTemp CX5000

CX5000
"unavailable" ""
983,41 zł netto
1 209,59 zł brutto

Bramka do bezprzewodowego przesyłania danych pomiarowych i alarmów z rejestratorów do chmury InTempConnect. Może być umieszczona w odległości do 30,5 m od jednego lub wielu rejestratorów InTemp.

Bramka Onset CX Gateway służy do łączenia w system rejestratorów Onset HOBO z serii InTemp z chmurową platformą danych InTempConnect, w celu automatycznego informowania o alarmach w czasie rzeczywistym zarejestrowanych przez rejestratory InTemp CX.

Wymagania

 • Konto InTempConnect
 • Aplikacja InTemp
 • Urządzenie obsługujące BLE z systemem iOS lub Android
 • Rejestratory serii CX

Funkcje/cechy

 • Powiadamia o zmianach temperatury w dowolnym miejscu i czasie
 • Zmniejsza ryzyko utraty danych
 • Zmniejsza ilość czasu spędzonego na pobieraniu danych z rejestratora i zapewnianiu zgodności
 • Automatyzacja pobierania danych z rejestratorów InTemp serii CX400 i CX500

Cena zawiera

 • Bramkę Onset InTemp CX5000
 • Zestaw montażowy
 • Zasilacz AC
 • Instrukcję obsługi

Wystarczy umieścić bramkę Onset InTemp CX5000 w odległości do 30,5 m od jednego lub więcej rejestratorów InTemp CX i podłączyć ją do lokalnej sieci Wi-Fi lub Ethernet. Jeśli wystąpi jakiekolwiek przekroczenie ustawionych wcześniej stanów alarmowych to zostaną one wysłane z aplikacji InTempConnect pocztą elektroniczną i SMSem do grupy użytkowników zdefiniowanej wcześniej przez właściciela bramki.

Oprócz elastycznych możliwości powiadamiania o alarmach, CX Gateway może zautomatyzować proces pobierania danych z jednego lub więcej rejestratorów InTemp znajdujących się w zasięgu bramki. Urządzenie może automatycznie pobierać dane z rejestratorów w ustalonych odstępach czasowych - codziennie, co tydzień lub co miesiąc lub po prostu wtedy, gdy jest taka potrzeba. Oszczędza to czas i eliminuje konieczność przenoszenia rejestratorów w celu pobrania z nich danych.

Bramka Onset InTemp CX5000 do bezprzewodowego przesyłania danych pomiarowych z rejestratorów InTemp do chmury InTempConnect. Bramka CX5000 również automatycznie przesyła powiadomienia o alertach w czasie rzeczywistym. Wystarczy umieścić bramkę w zasięgu do 30,5 m od jednego lub większej ilości rejestratorów i podłączyć ją do lokalnej sieci Wi-Fi lub Ethernet.

W przypadku problemów alerty mogą być wysyłane z InTempConnect pocztą e-mail i tekstem do grupy administratorów zdefiniowanych przez użytkownika.
Oprócz elastycznych funkcji powiadamiania o alarmach, bramka CX5000 może zautomatyzować proces pobierania danych z jednego lub więcej rejestratorów InTemp znajdujących się w zasięgu. Dane mogą być automatycznie pobierane z rejestratorów w ustalonych odstępach czasu - codziennie, co tydzień lub co miesiąc - lub w momencie pobrania danych. Oszczędza to czas i eliminuje konieczność wyłączania rejestratorów w celu pobrania danych.

Bramka CX5000 może działać w środowisku łańcucha chłodniczego.

Łączność
WiFi 802.11a/b/g/n 2.4/5 GHz lub 10/100 Ethernet
Standard danych bezprzewodowych
Bluetooth 4.2 (BLE)
Zasięg transmisji
do 30,5 m w zasięgu wzroku
Zasilanie
zasilacz AC
Wymiary
12.4 x 12.4 x 2.87 cm
Waga
137 g
Gwarancja
12 miesięcy
Kraj pochodzenia
USA
Producent
Onsetcomp
CX5000
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

  Strona używa plików cookies.