Pakiet danych - interwał co 5 min. (Wi-Fi/Ethernet)

Pakiet danych - interwał co 5 min. (Wi-Fi/Ethernet)

6892D
"unavailable" ""
763,20 zł netto
938,74 zł brutto

Usługa umożliwiająca przesyłanie danych do chmury co 5 minut, za pomocą sieci komórkowej lub Wi-Fi, przechowywanie danych, konto WeatherLink.com oraz alarmy z powiadomieniami na e-mail i telefony komórkowe.

Pakiet danych - aktualizacja co 5 min. (Wi-Fi/Ethernet).

System EnviroMonitor to oczy i uszy użytkownika w terenie, wykrywające dobre i złe  zmiany, które pomagają mu podjąć krytyczne decyzje. Pozwala na dodanie prawie dowolnego czujnika, wybieranego przez użytkownika w zależności od potrzeb i mikroklimatu. Dane z czujników są gromadzone za pośrednictwem bezpiecznej, samo-optymalizującej się, samo-naprawiającej się sieci.

Za pośrednictwem bramki sieciowej komunikującej się przy pomocy połączeń komórkowych System EnviroMonitor wysyła dane do chmury. Aby móc korzystać z bramki sieciowej i chmury, użytkownik powinien zawrzeć 12-miesięczną umowę serwisową, wnieść opłatę za aktywację (6892D).
Usługa 6892D obejmuje łączność (komórkową lub Wi-Fi) co 5 minut, przechowywanie danych, konto WeatherLink.com oraz alarmy z powiadomieniami na e-mail i telefony komórkowe.

6892D
Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

  Strona używa plików cookies.