Sonda tlenowa Hanna HI 76408

Sonda tlenowa Hanna HI 76408

HI76408
Produkt na zamówienie
2 948,00 zł
Netto
3 626,04 zł Brutto

Sonda tlenowa dla Hanna HI 5421 kabel 1 m.

 

Sonda tlenowa Hanna HI 76408 dla HI 5421 kabel 1 m.

HI 76408 to cienka sonda polarograficzna typu Clark do pomiaru tlenu rozpuszczonego stosowana do stacjonarnych i przenośnych mierników rozpuszczonego tlenu firmy Hanna. Sonda jest wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS i zawiera zintegrowany czujnik temperatury do pomiarów z kompensacją temperatury.

Sonda jest kompatybilna z nasadkami membranowymi HI 76407A/ P PTFE. Każda membrana oddziela platynową katodę sondy i srebrną anodę od mierzonej próbki wody.

Tlen dyfunduje przez membranę i oddziałuje z systemem polarograficznym, wytwarzając prąd proporcjonalny do stężenia tlenu. Nasadkę można łatwo napełnić elektrolitem HI 7041 i przykręcić do sondy. Cienka konstrukcja sondy sprawia, że idealnie nadaje się do pomiarów wina w opakowaniach.

Producent sprzętu analitycznego, w tym pH-metrów, mierników przewodności, konduktometrów, elektrod i roztworów buforowych, z wieloletnią tradycją.

Jedną z flagowych grup produktów firmy są urządzenia wieloparametrowe, mierzące jednocześnie kilka zmiennych, np. pH, temperaturę i przewodnictwo. Dodatkowo firma opracowała również szereg czujników i testerów w wersji przenośnej oraz kieszonkowej ze wzmocnieniem sygnału.

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń

Z uwagi na remanent w magazynie

trwający w dniach 01 - 08.12.23 r.

wysyłki wszystkich towarów zamówionych poprzez sklep, drogą mailową lub telefonicznie

rozpoczną się już od dnia 06.12. br.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

  Strona używa plików cookies.